Haber

880 TL değerindeki oyunlar PS Plus ile bedava!

Yeni yıl yaklaşıyor ve sony Ocak 2023 için PlayStation Plus oyunlarını duyurdu. PlayStation’ın abonelik kademesi, ocak ayında toplam değeri 880 TL olan üç oyunu oyunculara sunacak. Star Wars Jedi: Fallen Order, Axiom Verge 2 ve Fallout 76 PS Plus’a eklenecek.

PlayStation Plus Ocak 2023 oyunları

sony 2023 yılında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ilk oyunları duyurdu. Star Wars Jedi: Fallen Order, Axiom Verge 2 ve Fallout 76, PS Plus kütüphanesine eklenecek. Ekstra ve Deluxe seviyesi için özel oyunlar, ayın ilerleyen zamanlarında duyurulacak.

Bu oyunlar Ocak 2023 prestijiyle tüm PlayStation Plus üyelerinin kullanımına sunulacak. Ancak Fallout 76’nın Playstation Plus Extra katmanında zaten yer aldığını da hatırlatalım. Essential kullanıcıları artık oyunu oynayabilecekler.

shiftdelete.net/playstation-2023-takvimi

En iyi Star Wars oyunlarından biri olarak nitelendirilen Jedi: Fallen Order, Sony’nin 2023’teki ilk sürprizi oldu. Axiom Verge 2’nin de oyuncular tarafından sevildiğini belirtelim. Son yılların en uygun fiyatlı Metroidvania oyunlarından biri olarak görülüyor.

Fallout 76, bu yapımlardan biraz daha eski olsa da aldığı güncellemelerle yine de geniş bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Yine de, bunun Fallout serisinin son oyunu olduğunu hatırlamak önemlidir.

Bu oyunlara ek olarak, PS Plus Extra aboneleri, 3 Ocak’tan itibaren WWE 2K22’nin PS4 versiyonuna erişebilecek. Ancak PS5 kullanıcılarının Ocak ayında WWE 2K22’yi alamayacaklarını da belirtelim.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu